...............Temeli 1980'li yıllarda atılan  Duyar el aletleri ve inşaat sanayi ticaret limited şirketi, DUYAR  tescilli markası ve 352' den fazla ürün çeşidiyle inşaat ve el aletleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

................DUYAR, üretiminin tamamını Biga - Çanakkale' de bulunan 14.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir.

.................İnşaat ve el aletleri üretimi sahasında gerçekleştirdiği girişim ve atılımlarla oluşturduğu üründe kalite ve pazar payı ile sektörde; yüksek prestij ve saygın bir marka olarak üretimini sürdürmeye devam etmektedir.

................Kurulduğu günden bu yana yurt içi ve yurt dışında ki müşterilerinin talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için iyi bir hizmet anlayışı  ile birlikte    üretim teknolojisinde yatırım yapmaya devam eden DUYAR, kalite anlayışını ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi ile tamamlamıştır.

.................İhracat faaliyetlerinde , gelişim ve yenilikçilik anlayışı ile  sürekli ilerleyen bir çizgi oluşturan DUYAR, bir çok ülkeye hizmet vermektedir.